http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Rozpoczynamy nowy sezon 2019/2020 w AKT Samuraj Gniezno!

Wyróżniony Rozpoczynamy nowy sezon 2019/2020 w AKT Samuraj Gniezno!

Akademia Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno zaprasza wszystkich którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z Karate Tradycyjnym na trening pokazowy z udziałem najlepszych zawodniczek i zawodników naszej Akademii.


Karate Tradycyjne to piękna dyscyplina sportu która uczy systematyczności, wytrwałości, pewności siebie, odpowiedzialności. To możliwość uczestnictwa w zawodach, obozach (zimowych i letnich), seminariach. To również wymierne sukcesy, o których podczas treningu będzie można porozmawiać z naszymi medalistami Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Podczas treningu i po nim będzie można porozmawiać także z naszym trenerem Senseiem Andrzejem Zarzecznym – 5 Dan wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, Europy i Świata, trenerem Kadry Narodowej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

Zapraszamy w poniedziałek 02.09.2019 roku o godzinie 17.30 do Szymański Fitness, al. Reymonta 114 II piętro. Telefon kontaktowy 512 357 057. Dzwoniąc na ten telefon w każdej chwili możesz umówić się i rozpocząć treningi.

PRZYJDŹ! Zobacz jak trenujemy, zacznij pokonywać własne słabości, poznaj ciekawych ludzi i trenuj Karate Tradycyjne w AKT Samuraj Gniezno która już od 20 lat kształci i wychowuje Mistrzów!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.