http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

W Gnieźnie trenowała kadra Wielkopolski

W sobotę, 12 października w Gnieźnie odbyło się zgrupowanie Kadry Wielkopolski w Karate Tradycyjnym. W zgrupowaniu uczestniczyli zawodniczki i zawodnicy z klubów zrzeszonych w Wielkopolskim Związku Karate Tradycyjnego, a więc KKT Orzeł Poznań, UKS KT Orzeł Lusowo, KKT Shoto Piła, UKS KT Orzeł Września i AKT Samuraj Gniezno. Do Gniezna przyjechali sportowcy z Poznania, Lusowa, Tarnowa Podgórnego, Kicina, Piły i Wrześni.


Licznie stawiła się oczywiście również ekipa Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno. Treningi poprowadził niekwestionowany autorytet w Karate Tradycyjnym w Polsce, trener Kadry Narodowej młodzieżowców i seniorów Polskiego Związku Karate Tradycyjnego Sensei Andrzej Zarzeczny – 5 Dan. Zgrupowanie trwało całą sobotę z przerwą obiadową. Uczestnicy mogli doskonalić swoje już przecież niemałe umiejętności.

Pod okiem Senseia Zarzecznego sportowcy poznawali i doskonalili zarówno techniki kata jak i kumite. Pozytywne zmęczenie i nabyta wiedza z pewnością będą miały swoje odzwierciedlenie w wynikach naszych zawodników na matach w kraju i za granicą.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.