Remis na koniec rundy jesiennej

Wyróżniony Remis na koniec rundy jesiennej

Radunia Stężyca to zespół mający aspiracje drugoligowe i z tym zespołem na stadionie przy Strumykowej zmierzyli się Mieszkowcy. Niestety. Mecz zakończył się remisem z czego oba zespoły nie są zadowolone.

Piłkarze Mieszka Gniezno podejmowali na swoim obiekcie pretendenta do awansu ligowego, zespół z podtrójmiejskiej Stężycy. Pojedynek ostatecznie jednak zakończył się podziałem punktów i wynikiem 1:1. Choć zapowiadało się na początku bardzo optymistycznie. Już w czwartej minucie sędzia podyktował jedenastkę dla Mieszka. Jednak niestety, nie wykorzystał jej Tomasz Bzdęga i do przerwy było bez bramek. Po zmianie stron pierwszego gola strzelili Mieszkowcy.  Było to w 63 minucie. Wtedy to w polu karnym przeciwnika  faulowany został Tomasz Bzdęga. Sędzia podyktował zatem drugiego karnego. Tym razem jego egzekutorem i to skutecznym był Krzysztof Biegański.

Mieszko zatem objął prowadzenie. Jednak tak było tylko przez kilka minut. Wtedy to skuteczną obroną popisał się bramkarz Mieszka  Sławomir Janicki. Ratując stratę gola mocno to odczuł i groziła zmiana bramkarza. Jednak po kilku minutach i pomocy masażysty był gotowy do dalszej gry. Niestety, ta przerwa i rozprężenie w szeregach Mieszka doprowadziło do straty gola w 74 minucie meczu. Autorem bramki na 1:1 po podaniu Jakuba Bojasa okazał się przypadkowo Michał Steinke. Był to gol samobójczy. I takim wynikiem zakończyło się ostatnie spotkanie Mieszka w tym sezonie.

Skład Mieszka: Sławomir Janicki, Sebastian Golak, Michał Steinke, Adrian Kaliszan, Radosław Jasiński, Krzysztof Biegański, Bartosz Kalupa, Tomasz Bzdęga, Mateusz Roszak (55 Damian Sędziak), Jakub Hoffmann, Łukasz Zagdański (66 Krzysztof Bartoszak).