„Husarz” podbił Plewiska!

Wyróżniony „Husarz” podbił Plewiska!

W Plewiskach odbył się turniej w zapasach w stylu wolnym o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Plewiskach. W zawodach wystartowało 161 zawodników z 10 klubów sportowych wielkopolski. W zmaganiach rywalizowało 12 zawodników z gnieźnieńskiego klubu „Husarz”.

Gnieźnieńscy zawodnicy zaprezentowali się w tym turnieju doskonale! Po pierwsze  zdominowali kategorię wagową 42 kg zajmując wszystkie medalowe miejsca na podium.

Po drugie, na wyróżnienie zasługuje Jakub Adamski, który decyzją sztabu szkoleniowego wystartował w znacznie wyższej kategorii wagowej (100 kg) niż powinien (69 kg) i zdecydowanie pokonał wszystkich swoich przeciwników.

Wyniki: pierwsze miejsca zajęli – Jakub Adamski (kat. 100 kg) i Piotr Chełek (kat. 42 kg). Na drugim miejscu uplasował się Olaf Cierzniewski (kat. 42 kg). Trzecią pozycję wywalczyli, poczynając od kategorii najlżejszej – Patryk Remlein (20 kg), Ignacy Szarzyński (23 kg), Konrad Sobkowiak (26 kg), Jan Skupin (30 kg), Alan Boguck (34  kg), Eryk Boguck (38 kg) i Kacper Pastwa (42 kg).

Gratulujemy bardzo dobrych wyników i życzymy dalszych sukcesów!