http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Gala „Mieszko 2017”

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Gala „Mieszko 2017”

Wczoraj odbyła się uroczysta Gala „Mieszko 2017”, podsumowująca działalność nowego klubu Mieszko po blisko 2-letnim okresie. Tym razem Gala obyła się w Kolegium Europejskim i auli I LO w Gnieźnie.


W tym roku Gala „Mieszko 2017” została podzielona na dwie części. W sali wykładowej Kolegium Europejskiego odbyło się spotkanie z partnerami i sponsorami Klubu oraz z rodzicami młodych zawodników. Spotkanie miało charakter przede wszystkim edukacyjny, aby pokazać rolę rodzica w wychowaniu młodych sportowców.  Galę otworzył i powitał gości Grzegorz Buczkowski.

Następnie Prezes Klubu Maciej Ciesielski omówił w skrócie istotne plany i dokonania obecnego klubu Mieszko Gniezno. Kolejnym elementem gali było wręczenie pamiątkowych statuetek dla wszystkich sponsorów, zaczynając od Patrona Klubu prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza, poprzez starostę Beatę Tarczyńską, prezesa PEC - Dariusza Zamiara czy też dyrektora - GOSiR Jacka Mańkowskiego.

Nowym elementem od roku 2017 było wręczenie specjalnych wyróżnień za działalność na rzecz Klubu - Mieszkowca. W tym roku otrzymali go: Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz za patronat i propagowanie rozwoju piłki nożnej w naszym mieście oraz  Roman Gąsiorowski - za wieloletnią pracę i zaangażowanie na rzecz Klubu. Ważnym krokiem w dalszym rozwoju  klubu ma być powołana na wniosek Prezesa Klubu Maciej Ciesielskiego, Społeczna Rada Sportu przy MKS Mieszko Gniezno. Zaprezentowano też  formę dalszego profesjonalnego szkolenia dzieci i młodzieży oraz nowe osoby, które podjęły pracę w klubie. Dyrektorem sportowym został Dawid Frąckowiak, działający już przed laty w Mieszku, natomiast koordynatorem do spraw szkolenia dzieci i młodzieży został Wojciech Gąsiorowski.

Natomiast w auli I LO wszyscy młodzi zawodnicy Klubu bawili się czynnie sportowo, biorąc udział w różnych pokazach piłkarskich oraz oglądając pokazy sprawnościowe i taneczne. Otrzymali też prezenty od Klubu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.