http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wysoka wygrana Mieszka

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Wysoka wygrana Mieszka

Piłkarze Mieszka Gniezno podejmowali na obiekcie przy Strumykowej jedenastkę z Dopiewa. Przy niepewnej aurze i garstce kibiców gnieźnianie wysoko pokonali gości, bo aż 8:1, umacniając się tym samym na pozycji lidera IV ligi.


Osiem bramek strzelonych, jedna stracona to bilans pojedynku czwartoligowego pomiędzy Mieszkiem Gniezno a jedenastką GKS z Dopiewa. Wynik ten odzwierciedla to, kto dominował na boisku. Bramki w tym meczu dla zespołu Mieszka zdobywali: Tomasz Kaźmierczak – 3, Marcin Trojanowski – 2 i po jednej Adrian Bartkowiak, Gracjan Goździk i Krzysztof  Wolkiewicz. Jest to najwyższa wygrana Mieszka w tym sezonie. Jedynego, honorowego gola dla gości z Dopiewa na swoje konto zapisał w 82 minucie gry Łukasz Goiński.

Szkoda tylko, że tym razem na stadion w Gnieźnie przyszła tylko garstka widzów.

Skład zespołu Mieszka Gniezno: Marcin Tomaszewski, Adrian Bartkowiak, Michał Steinke, Miłosz Brylewski, Marcin Trojanowski, Dawid Radomski, Tobiasz Garstka, Gracjan Goździk, Krzysztof  Wolkiewicz, Tomasz Kaźmierczak. Na ławce rezerwowych Paweł Beser, Filip Kruczyński, Adrian Franczak, Dawid Urbaniak, Damian Garstka, Paweł Siwka, Oskar Wegnerski.

Po tej wygranej Mieszko ma na swoim koncie komplet 33 punktów i wyprzedza o pięć punktów drugą Tarnovię Tarnowo Podgórne. I z tym zespołem Mieszko rozegra mecz ligowy w najbliższą sobotę o godzinie 15.00.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.