Wygrana futsalistów Mieszka

Wyróżniony Wygrana futsalistów Mieszka

W pojedynku  czwartej  kolejki rozgrywek grupy północnej I ligi futsalu zespół Mieszka Gniezno podejmował w hali GOSiR ekipę Unisław Team Unisław. Był to nareszcie wygrany pojedynek przez gnieźnian 3:1.

Piłkarze halowi Mieszka Gniezno podejmowali w ramach rozgrywek ligowych Unisław Team. Oba te zespoły rywalizują ze sobą, zajmując dolne miejsca w tabeli ligowej. Dlatego też trudno było w tym meczu jednoznacznie wskazać faworyta. Ostatecznie jednak to mieszkowcy okazali się skuteczniejsi i pokonali rywala 3:1.

W piątej minucie pierwszy na listę strzelców wpisał się Marcin Daszczuk.  Pod koniec pierwszych dziesięciu minut gry na 2:0 podwyższył wynik Marcin Greser. Odpowiedzią na to celne trafienie była bramka kontaktowa dla gości, której autorem był Karol Kaczmarek. I takim wynikiem 2:1 zakończyła się pierwsza odsłona tego meczu. Po zmianie stron jedynego gola  w 36 minucie gry zdobył dla Mieszka Marcin Daszczuk. Było to drugie celne trafienie tego zawodnika w meczu z Unisławiem. Ostatecznie Mieszko po ciekawym i emocjonującym meczu pokonał Unisław Team Unisław 3:1.

Skład Mieszka: Dawid Kasprzyk, Maciej Zięba (bramkarze) – Marcin Daszczuk, Marcin Marcinkowski, Bartosz Banasik, Alan Polus, Mikołaj Bereźnicki, Paweł Kaźmierczak, Szymon Słowiński, Łukasz Chełmikowski, Marcin Greser, Adam Heliasz.