http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

„Kijkowe Trzemeszno” nie zamierza zwalniać

  • Napisane przez Marzena Stankowska
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony „Kijkowe Trzemeszno” nie zamierza zwalniać

Pierwszy weekend nowego roku okazał się pracowity, a zarazem niezwykle udany dla reprezentantek „Kijkowego Trzemeszna”.


W sobotę, 6 stycznia cztery trzemesznianki wybrały się do Wapna, leżącego w powiecie wągrowieckim. Tam wzięły udział w II Biegu Trzech Króli, w ramach którego rozegrano zawody nordic walking na dystansie 5 km. W stawce 29 zawodników trzemeszeński team wywalczył wysokie miejsca a uzyskane rezultaty pozwoliły zająć całe podium w kategorii kobiet. Pierwsze miejsce zdobyła Agnieszka Kędzierska (35,07 min.), druga była Magdalena Rosińska (36,36 min.) a trzecia lokata przypadła Marzenie Stankowskiej (37,18 min.). Na piętnastej pozycji w kategorii open zawody ukończyła Iwona Wiśniewska (39,40 min.).

Start i metę usytuowano na terenie Zespołu Szkół przy ul. Mickiewicza w Wapnie. Organizatorami rywalizacji byli – „Maratończyk” Maciej Łucyk, Maratończyk Pomiar Czasu Anna Kulikowska oraz Klub Biegacza „Maratończyk” Poznań.

W niedzielę, 7 stycznia Agnieszka Kędzierska i Kamila Kolberg zameldowały się na starcie Biegu dla Pawła. Impreza ta miała charakter charytatywny i odbyła się na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Do pokonania był dystans o długości 5 kilometrów. Trzemeszeńskie zawodniczki przemierzyły ten odcinek w swoim stylu i kolejny raz mogły cieszyć się miejscem na podium. Agnieszka zajęła drugie miejsce a Kamila była trzecia.

Organizatorami tej imprezy byli – In Loft Pracownia Aranżacji Wnętrz, LIFE+ oraz Fundacja Odjazdowo Nieograniczeni.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.