http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dwa remisy i zwycięstwo

Wyróżniony Dwa remisy i zwycięstwo

Kolejne mecze rozgrywali tenisiści stołowi Stelli Niechan Gniezno. Ważny mecz w hali GOSiR zagrały dziewczyny Stelli z „Champion” Police. Oba zespoły walczą o utrzymanie się elicie drużyn pierwszoligowych. Grali też panowie.


Od samego początku mecz z zespołem z Polic układał się remisowo i tak też się zakończył. W pierwszych grach Agata Klabinska przegrała po ciekawej walce z Anną Grygorcewicz 1;3, a Zuzanna Lewandowska nie miała szans z Anna Jędrzejewską. Po zwycięstwach Magdy Wysockiej z Martyna Moskwą 3:1 i pewnym zwycięstwie Pauliny Nowackiej z Sandra Przywartą 3;1 na tablicy wyników było 2:2. Po wygranej naszej pary deblowej Nowacka-Wysocka  i jednoczesnej porażce Klabińska-Lewandowska znowu remis 3:3. Ważny i dramatyczny mecz stoczyła Agata Klabińska z Przywartą, jednak uległa 2:3.

Dzielnie walczyła najmłodsza zawodniczka w lidze - Zuzia Lewandowska z Moskwą, jednak uległa 0:3. W tym momencie goście prowadzili już 5:3. Kolejny mecz w pięknym stylu i pewnie wygrała Paulina Nowacka z Grygorcewicz 3:0. Przy wyniku 4:5 Magda Wysocka stoczyła nerwowy pojedynek z Jędrzejewską i na szczęście wygrała 3:2. Ostateczny wynik remisowy 5;:5 jest połowicznym sukcesem. Nadal jednak daje szanse naszemu zespołowi na utrzymanie się w lidze.   

Za tydzień dwa wyjazdowe mecze w Łomży i Białymstoku. A kolejny bardzo ważny mecz stellistki zagrają u siebie z Halsem Warszawa 10 marca.

Dobry występ zanotowali w drugiej lidze  nasi tenisiści. W pierwszym meczu zremisowali z drużyną „Wamet” Dąbcze 5:5. Początek meczu zapowiadał szanse na zwycięstwo. Prowadziliśmy 3:1. Jednak przegrane dwa deble doprowadziły do remisu. Drobną kontuzję w tym meczu odniósł Dawid Balcerzak i nie mógł w pełni zrealizować skutecznej gry. Zespół gości miał w składzie Białorusina Adreia Labanau, który zdobył komplet punktów. Dla naszego zespołu punktu zdobyli: Dariusz Sałamaszeki Filip Kujawa po 2 orz Jakub Różak-1.

W drugim meczu nasz zespół znokautował drużynę UKS Junior Leszno, zwyciężając 9:1. Po tych meczach sttelliści awansowali  na trzecie miejsce.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.