http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Mecz dla Bartka i prezentacja zespołu Car Gwarant Start Gniezno

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Mecz dla Bartka i prezentacja zespołu Car Gwarant Start Gniezno

W niedzielę odbyła się oficjalna prezentacja drużyny Car Gwarant Start Gniezno. W hali widowiskowo-sportowej wydarzenie to poprzedził  charytatywny mecz „Gwiazdy na gwiazdkę”. W zespole Gwiazd wystąpili znani aktorzy i muzycy.


Tylu kibiców w nowej hali sportowej w Gnieźnie jeszcze nie było. Wszystko to za sprawą prezentacji zespołu Car Gwarant Start Gniezno na sezon 2019 oraz  meczu charytatywnego Gwiazd. Mecenasem meczu na rzecz chorego Bartka Labrenza jest Bank Spółdzielczy w Gnieźnie.

W starciu na parkiecie w zespole Gwiazd, pod wodzą Marcina Mroczka, zagrali między innymi Liber, Jarosław Jakimowicz, Rafał Maserak. Zespół z Pierwszej Stolicy Polski  pod wodzą prezydenta Gniezna Tomasza Budasza składał się z przedstawicieli władz miasta oraz zawodników i przyjaciół GTM Start. Mecz rozgrywany była w czasie  2x 20 minut bez zatrzymywania czasu. Zakończył się zwycięstwem zespołu pod wodzą Prezydenta Gniezna 4:2.

W przerwie spotkania oraz po jego zakończeniu odbyły się licytacje wielu ciekawych przedmiotów – pamiątek sportowych. Całkowity dochód z licytacji przekazany został na leczenie  Bartosza Labrenza. Licytowane były: koszulka prezydenta Gniezna, w której grał w meczu inaugurującym otwarcie hali;  srebrny medal Adama Fajfera wywalczony w finale MPPK 1996 rok; oryginalna koszulka meczowa Juan Mata z sezonu 2008/2009 z Valencii; piłka z podpisami żużlowców Falubazu Zielona Góra po ostatnim meczu sezonu 2017; koszulka Pele – podpisana 27 marca 2018 w Los Angeles; zestaw gadżetów przygotowanych przez Oskara Fajfera – plastron z Back In Town, żużlowe buty oraz rękawiczki; zestaw gadżetów od Olivera Berntzona; bluza menadżera Car Gwarant Startu Gniezno 2018 przekazana przez Rafaela Wojciechowskiego; kombinezon Car Gwarant Start Gniezno 2018 od Mirosława Jabłońskiego; srebrny medal MMPPK z sezonu 1998 przekazany przez Pawła Duszyńskiego;  koszulka meczowa Jana Bednarka z meczu Polska – Portugalia (październik 2018) z autografami piłkarzy reprezentacji Polski przekazana przez Damiana Salwina; kombinezon indywidualny Adriana Gały z sezonu 2018; kombinezon Startu Gniezno z sezon 2012 przekazany przez Macieja Fajfera, w tym roku drużyna awansowała do Ekstraligi; plastron Juricy Pavlica z Grand Prix Chorwacji 2010 oraz vouchery przekazane przez biuro podróży Sun Way Travel.

Po zakończeniu meczu, rozpoczęła się oficjalna prezentacja  składu Car Gwarant Startu na sezon 2019. Wzięli w niej udział wszyscy zawodnicy, którzy związali się kontraktami z gnieźnieńskim klubem na przyszłoroczne rozgrywki na torach Nice 1 Ligi Żużlowej. Był też niespodzianka. Mirosław Jabłoński przekazał symboliczną opaskę kapitana zespołu w ręce Juricy Pavlica.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.